Jaunumi

Gartens - dārzu un teritoriju labiekārtošanas, ierīkošanas un kopšanas speciālisti. Lieliski protam veikt savu darbu, sniedzam arī dažāda veida  konsultācijas jūsu interesējošos jautājumos. Tuvojoties jaunajai dārzu labiekārtošanas un kopšanas darbu sezonai, turpinām dažādu saistošu rakstu sēriju par aktualitātēm dārzā.

Koku un krūmu apgriešana pavasarī

Daba sāk mosties, un mēs kopā ar to. Ir sākušies pirmie pavasara darbi un viens no svarīgākajiem dārza darbiem ir koku un krūmu vainagu veidošana. Pareiza, regulāra veidošana un kopšana ietekmē augu ziedēšanu, augļu veidošanos un  izturību pret slimībām un kaitēkļiem. Augi ar pareizi veidotiem vainagiem harmoniski iekļaujas dārza telpā un izskatās labi visu gadu.

Vairāk lasīt sadaļā Raksti un publikācijas

Viens no mūsu galvenajiem darbības virzieniem ir teritoriju uzturēšana. Jau vairākus gadus mūsu pārziņā ir Jelgavas pilsētas dekoratīvie apstādījumi. Tos ierīkojam, kopjam un uzturam, kā arī pļaujam zālienu ielu malās, skvēros un parkos. Cītīgi strādājam, lai darba rezultāts priecētu ne tikai mūs pašus, bet ikvienu pilsētas iedzīvotāju un viesi. Šie darbi ir darbu vadītājas Andas Petrovas un viņas komandas pārziņā.
Attēlu galerijā piedāvājam ieskatu šogad paveiktajā Jelgavas pilsētā.

Unable to find the source directory (/home/gartenslv/public_html/images/stories/2016_Jelgava/), please check if your source directory exists

copyright © Gartens.lv | S.P.Q.R.
SIA PC.Green