Šogad no 17. līdz 21. septembrim Nirnbergā, Vācijā notika 21. starptautiskā izstāde GaLa Bau 2014, kas ir pasaulē lielākā dārzu, parku, sporta, golfa un rotaļu laukumu ierīkošanas, iekārtošanas un uzturēšanas tehnikas izstāde. Apmeklēt izstādi devās arī daļa SIA “Gartens” darbinieku. Darbinieki pēc izstādes nu jau ir atgriezušies iedvesmoti un iespaidiem pilni.

Mūsu galvenie secinājumi:

1. Izstāde ir tā vērta, lai ik pāris gadus atvēlētu laiku tās apmeklēšanai. Katram teritorijas labiekārtošanas un uzturēšanas speciālistam būs vērtīgi iepazīties ar jaunumiem. Tā ir iespēja idejas, tehniku un jaunākos risinājumus apskatīt, aptaustīt, gan uzdot sev interesējošos jautājumus tiešajam ražotājam vai pārdevējam.

2. Izstāde ir lieliska vieta jaunu ideju noskatīšanai un ģenerēšanai. Arī iepriekšējo apmeklējumu iedvesmoti, esam ieviesuši kādus jaunumus savā darbībā, kā rezultātā uzlabojam pakalpojumu kvalitāti.

3. Šādi braucieni ir veids, kā paplašināt redzesloku. Ne tikai izstādē demonstrāciju laukumos, bet arī apmeklētajās pilsētās ir iespējams novērot citus jomā strādājošos speciālistus darbībā. Ir iespēja konsultēties.

4. Profesionālā virzienā vērstu braucienu lieliski var apvienot ar kultūrprogrammu. Kas ir ne tikai veids darbinieku redzesloka paplašināšanai, bet arī darbinieku novērtēšana un savstarpējo attiecību uzlabošana.

5. Gan esot ārzemēs, gan atgriežoties, gribas secināt, ka Latvijā ir skaistas un sakoptas pilsētas. Tas liecina par to, ka savu darbu mākam darīt profesionāli, un vide, ko veidojam ir tīra, koša un lietošanai patīkama.

Unable to find the source directory (/home/gartenslv/public_html/images/stories/Gala_bau_2014/), please check if your source directory exists

copyright © Gartens.lv | S.P.Q.R.
SIA PC.Green