Nozares aktualitātes

Šogad no 17. līdz 21. septembrim Nirnbergā, Vācijā notiks 21. starptautiskā izstāde GaLa Bau 2014.

GaLaBau ir pasaulē lielākā dārzu, parku, sporta, golfa un rotaļu laukumu ierīkošanas, iekārtošanas un uzturēšanas tehnikas izstāde. Izstādes apmeklētāju lielāko skaitu galvenokārt veido ainavu plānotāji un ierīkotāji, pilsētvides, zaļo zonu un atklāto teritoriju uzturētāji, dizaineri, arhitekti, kā arī publiskā un privātā sektora klienti.

Arī šogad apmeklēt izstādi dosies SIA “Gartens” projektu un darba vadītāji, lai iepazītos ar nozares aktualitātēm un jaunākajām tehnoloģijām, ar mērķi labākās idejas un risinājumus ieviest “Gartens” apkalpojumu kvalitātes uzlabošanai.

http://www.galabau-messe.com/en/

Apdobju veidošana

Skaistas, viendabīgas robežlīnijas iespējams veidot gan stādījumiem, gan zālienam. Sakoptības iespaidu dārzā veido dažādi elementi – nopļauts zāliens, izravētas dobes, veidoti kokaugi un tamlīdzīgi, bet ir viens samērā vienkāršs apstādījumu uzlabošanas veids – apdobju veidošana.

Lasīt vairāk!

Uzvara Dārznieku sporta spēlēs 2014.

No 25. līdz 27. jūlijam Dārznieku sporta spēles norisinājās Nacionālā botāniskā dārza teritorijā Salaspilī. Rīkotāju gods tika pagājušā gada debitantiem "Stādu audzētāju biedribai".
Arī šogad esam veiksmīgi aizstāvējuši savu uzvarētāja statusi starp dārzniekiem.

Attēlu galerija

Zāliena pļaušana

Zāliena pļaušana, zāles pļaušana, pļavu pļaušana, grāvju, nogāžu un lielu teritoriju pļaušana – šie ir pakalpojumi, kurus profesionālā līmenī piedāvā veikt SIA „Gartens”. Uzņēmumam ir plašs specializētās tehnikas klāsts, lai šie darbi tiktu veikti ātri un kvalitatīvi.

Aktuālu un noderīgu informāciju lasīt ŠEIT!

Meklējams darbiniekus!

Aicinām savā komandā labiekārtošanas strādniekus, apstādījumu kopējus - traktortehnikas vadītājus, apstādījumu kopējus - trimerētājus.

Sīkāka informācija ŠEIT!

Gartens - dārzu un teritoriju labiekārtošanas, ierīkošanas un kopšanas speciālisti. Lieliski protam veikt savu darbu, sniedzam arī dažāda veida  konsultācijas jūsu interesējošos jautājumos.

Esi sveicināts mūsu mājas lapā!

 

  • Ar Gartens sniegtajiem pakalpojumiem iepazīsties sadaļā Pakalpojumi, lapas kreisajā pusē izvēloties interesējošo.
  • Ar paveiktajiem darbiem - sadaļā Portfolio, tā ir arī lieliska vieta smelties idejas savam dārzam
  • Ar mūsu komandu, vēsturi un sasniegumiem iepazīsties sadaļā Par mums
  • Detalizēta informācija, par dažādiem darbiem dārzu ierīkošanā un kopšanāsa, meklējama mūsu speciālistu veidotajos rakstos sadaļā Rakti un publikācijas.
  • Aktualitātes, Jaunumi un Pakalpojumu cenrādis par darbiem dārzā meklējami sadaļā Jaunumi&info

 

Jautājiet mums visu, kas nepieciešams Jūsu dārzam. Ja kāds spēs palīdzēt, tad tie būsim mēs!

copyright © Gartens.lv | S.P.Q.R.
SIA PC.Green