Dārza kopšana pavasarī

Iestājoties siltākam laikam, mostas daba un cilvēciskā vēlme uzturēties dārzā. Lai vide, kurā uzturamies, būtu pievilcīga, jāķeras klāt pavasara kopšanas darbiem.

Sīkāk par tiem lasiet šeit!

 

2014. gada darba sezonas kopsavilkums

2014. gada darbu sezona aizvadīta. Šis bija rosības un izdošanās pilns, objektiem un notikumiem bagāts gads. Notikušajā dalīties gribas, bet izlasīt svarīgākos, nozīmīgākos ir grūti. Esam strādājuši gan vērienīgos objektos - Latvijas Nacionālās bibliotēkas teritorijas labiekārtošanā, Nacionālā botāniskā dārza jauno oranžēriju un teritorijas labiekārtošanā Salaspilī, Siguldas un Jelgavas ielās, skvēros, gan tikpat nozīmīgos privātmāju dārzos, terasēs. Likuši visdažādākās bruģakmens mozaīkas, stādījuši košākās dobes, staltākos dzīvžogus, ierīkojuši sulīgākos zālienus. Daudz ir padarīts.

Paldies klientiem un partneriem par sadarbību!

2014. gada darbu un notikumu galerija

Papildinām portfolio

Plašs, skaists dārzs ar lakoniskiem stādījumiem, sulīgu, gludu zāienu un funkcionāliem cietajiem segumiem. Lai atdalītu funkcionālās zonas un dažādus pārvietošanās virzienus, segumiem izmantots dažāda veida betona bruģakmens.

Dārzs ir daudzfunkcionāls, tajā būs ērta atpūta ne tikai pie ēkām esošajās terasēs, bet arī zālienā, bērnu rotaļu zonā, pat ērti iekārtotā garšaugu dārzā.

Skatīt vairāk!

 

Dārzs, kurā dzīvojamā ēka organiski iekļaujas dabīgajā reljefā. Apkārtējo labiekārtojumu veido graciozs granīta bruģakmens, ainaviskas formas dēļu terase un dekoratīvi augu stādījumi. Sava vieta atvēlēta arī dabīgajai zemsedzei.

Skatīt vairāk!

 

Gartens - dārzu un teritoriju labiekārtošanas, ierīkošanas un kopšanas speciālisti. Lieliski protam veikt savu darbu, sniedzam arī dažāda veida  konsultācijas jūsu interesējošos jautājumos.

Esi sveicināts mūsu mājas lapā!

 

  • Ar Gartens sniegtajiem pakalpojumiem iepazīsties sadaļā Pakalpojumi, lapas kreisajā pusē izvēloties interesējošo.
  • Ar paveiktajiem darbiem - sadaļā Portfolio, tā ir arī lieliska vieta smelties idejas savam dārzam
  • Ar mūsu komandu, vēsturi un sasniegumiem iepazīsties sadaļā Par mums
  • Detalizēta informācija, par dažādiem darbiem dārzu ierīkošanā un kopšanāsa, meklējama mūsu speciālistu veidotajos rakstos sadaļā Rakti un publikācijas.
  • Aktualitātes, Jaunumi un Pakalpojumu cenrādis par darbiem dārzā meklējami sadaļā Jaunumi&info

 

Jautājiet mums visu, kas nepieciešams Jūsu dārzam. Ja kāds spēs palīdzēt, tad tie būsim mēs!

copyright © Gartens.lv | S.P.Q.R.
SIA PC.Green